Základní škola CoLibri

Přijímání dětí

Aktuální informace: Chtěli bychom doplnit náš kolektiv o 1 až 2 žáky. Proto mimořádně otvíráme možnost přestupu. Pokud máte zájem o přestup do naší školy, ozvěte se nám prosím na info@skolacolibri.cz.

Pokud máte doma budoucího školáka, či předškoláka a uvažujete o vzdělávání v naší škole, dejte nám o sobě prosím vědět co nejdříve.

Zápis do první třídy

Informace o přijímání dětí pro školní rok 2024/2025 naleznete zde.

Oznámení o výsledcích zápisu k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/25.

Přestup v průběhu školního roku

Kapacitu pro přestup starších dětí máme v tuto chvíli velmi omezenou. Obecně přijímáme ke každodenní docházce děti navštěvující 1.-5. třídu ZŠ, či domoškoláky. Každá žádost o přestup je posuzována individuálně. Pokud uvažujete o přestupu k nám, informujte se prosím o aktuálních možnostech na emailu: info@skolacolibri.cz

Pro domoškoláky

V tuto chvíli z důvodu omezené kapacity nepřijímáme děti čistě na individuální vzdělávání.

Do budoucna plánujeme použít část z naší finální kapacity pro děti na individuálním vzdělávání. V tuto chvíli máme seznam zájemců. Pokud máte zájem o přednostní zaslání informací, napište nám, že chcete být na tomto seznamu a my se vám sami ozveme, až bude tato nabídka aktuální.

Přijímání dětí

Je pro nás důležité se vzájemně ujistit, že mohou být naplněna oboustranná očekávání a že jsme pro vás ta správná volba. Proto věnujeme celému procesu dostatek času i pozornosti.

Každý zájemce musí absolvovat tyto části:

  • 1. krok: Vyplnění dotazníku
  • 2. krok: Osobní schůzka
  • 3. krok: Návštěva ve škole
  • 4. krok: Účast na zápisu do prvního ročníku nebo finální schůzka u přestupů

Pokud máte zájem stát se součástí naší školní komunity, ozvěte se nám prosím na info@skolacolibri.cz. Pošleme Vám dotazník a také podrobné informace o celém procesu. Těšíme se na Vás.