Základní škola CoLibri

Róza Fadrná

Co ve škole dělám 

Většinu času trávím s dětmi. Sdílím jejich zájmy. Společně tvoříme, navzájem se učíme a objevujeme svět i sami sebe. Snažím se být pro děti vzorem. Hlubokou pravdou však je, že svým životem ukotveným přítomnosti jsou často ony vzorem mně.

Proč Colibri?

Protože v Colibri se setkávám s dětmi a dospělými, které těší život. Děti jsou tu šťastné. Při hře se mimochodem učí věřit v sebe, v lidi, v principy demokracie… Hledají odpovědi na opravdu důležité životní otázky. Kdo jsem? Co chci a v čem se chci rozvíjet? Na čem v životě záleží? Colibri, protože zde vyrůstají děti schopné měnit svět k lepšímu. 

Moje vzdělání 

Vystudovala jsem bakalářské obory Environmentální studia/ Veřejná a sociální politika a lidské zdroje. Momentálně pokračuji v magisterském oboru Humanitní environmentalistika, na kterém se zaměřuji na environmentální výchovu. 

Dále jsem absolvovala kurz efektivní výchovy, kurz první pomoci a několik kurzů v rámci skautského vzdělávání.  

Moje zájmy 

Kromě studia a práce v Colibri se aktivně věnuji skautingu v dívčím oddíle v Letovicích. Mojí velkou vášní je sportovní lezení. Moc ráda čtu a baví mě psát eseje. Když se potřebuji uklidnit, hraji na klavír. Miluji letní večery, diskuse na hluboká témata a v horách mám pocit spojení s Bohem.