Přijímání dětí

Zápis do první třídy

Otevíráme zápis do první třídy. Od 1. září 2020 budeme fungovat jako samostatná základní škola zapsaná v rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Pokud uvažujete o zapsání vašeho dítěte do naší školy, ozvěte se nám prosím co nejdříve, ať o vás víme. V průběhu měsíců ledna až března projdou zájemci přijímacím procesem. Samotný zápis bude v dubnu. Dejte nám o sobě vědět na email: pavel.matejka@skolacolibri.cz

Přestup v průběhu školního roku

Pro aktuální školní rok 2019/2020 přijímáme děti všech věkových kategorií od první po devátou třídu ke každodenní docházce. Uvažujete o přestupu a rádi by jste se k nám podívali, či se na něco zeptali? Napište nám na email: pavel.matejka@skolacolibri.cz

Pro domoškoláky

V tuto chvíli z důvodu omezené kapacity nepřijímáme děti čistě na individuální vzdělávání. Pokud je vaše dítě v domácím vzdělávání, má zájem o pravidelný pobyt v kolektivu dětí a je vám blízká myšlenka sebeřízeného vzdělávání a vaše dítě by u nás bylo minimálně tři dny v týdnu, můžete se stát členem naší školní komunity. Kontaktujte nás a domluvíme se na dalším postupu.

Do budoucna plánujeme použít část z naší finální kapacity pro děti na individuálním vzdělávání. Předpokládáme, že tato situace nastane nejdřív pro školní rok 2022/2023. V tuto chvíli máme seznam zájemců. Pokud máte zájem o přednostní zaslání informací, napište nám, že chcete být na tomto seznamu a my se vám sami ozveme, až bude tato nabídka aktuální.

Přijímací proces

Je pro nás důležité se vzájemně ujistit, že mohou být naplněna oboustranná očekávání a že jsme pro vás ta správná volba. Proto věnujeme celému přijímacímu procesu dostatek času i pozornosti.

Přijímací proces do naší školy má tyto části:

  • 1. krok: Vyplnění dotazníku
  • 2. krok: Osobní schůzka
  • 3. krok: Návštěva ve škole
  • 4. krok: Finální schůzka

Pokud máte zájem stát se součástí naší školní komunity, ozvěte se nám prosím na pavel.matejka@skolacolibri.cz. Pošleme Vám dotazník a také podrobné informace o celém přijímacím procesu. Těšíme se na Vás.

Komentáře jsou vypnuty.