Přijímání dětí

Zápis do první třídy

Zápis k povinné školní docházce do základní školy CoLibri pro školní rok 2021/2022 proběhne během měsíce dubna 2021. Přesný termín bude včas zveřejněn na našich stránkách. Před samotným zápisem je třeba projít přijímacím procesem, který je popsán níže. Přijímací procesy pro první třídu budou běžet od ledna 2021. Již teď nám však o sobě můžete dát vědět a my vás poté včas kontaktujeme se všemi informacemi. Ozvěte se nám na email: info@skolacolibri.cz

Přestup v průběhu školního roku

Pro aktuální školní rok 2020/2021 přijímáme ke každodenní docházce také starší děti navštěvující 1.-5. třídu ZŠ, či domoškoláky. Každá žádost o přestup je posuzována individuálně. Pokud uvažujete o přestupu a rádi by jste se dozvěděli více , napište nám na email: info@skolacolibri.cz

Pro domoškoláky

V tuto chvíli z důvodu omezené kapacity nepřijímáme děti čistě na individuální vzdělávání.

Do budoucna plánujeme použít část z naší finální kapacity pro děti na individuálním vzdělávání. Předpokládáme, že tato situace nastane nejdřív pro školní rok 2022/2023. V tuto chvíli máme seznam zájemců. Pokud máte zájem o přednostní zaslání informací, napište nám, že chcete být na tomto seznamu a my se vám sami ozveme, až bude tato nabídka aktuální.

Přijímací proces

Je pro nás důležité se vzájemně ujistit, že mohou být naplněna oboustranná očekávání a že jsme pro vás ta správná volba. Proto věnujeme celému přijímacímu procesu dostatek času i pozornosti.

Přijímací proces do naší školy má tyto části:

  • 1. krok: Vyplnění dotazníku
  • 2. krok: Osobní schůzka
  • 3. krok: Návštěva ve škole
  • 4. krok: Finální schůzka

Pokud máte zájem stát se součástí naší školní komunity, ozvěte se nám prosím na info@skolacolibri.cz. Pošleme Vám dotazník a také podrobné informace o celém přijímacím procesu. Těšíme se na Vás.

Komentáře jsou vypnuty.