Podmínky pro přijetí dítěte do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2021/2022

Pokud máte zájem o přihlášení dítěte do naší školyprvním krokem je požádat o úvodní dotazník na info@skolacolibri.cz. 

Jednou z podmínek k přijetí je účast zákonných zástupců  na osobním/online pohovoruabychom se dobře poznali.  

Zápisy do 1. ročníku proběhnou  21. dubna 2021 mezi 15-17hod. V případě nepříznivé situace z důvodu pandemie od 22. 4. do 26. 4. 2021 elektronicky po domluvě na 733 532 890 nebo info@skolacolibri.cz. 

 

Kritéria zápisu do 1. ročníku

Kritéria zápisu dětí do 1. ročníku jsou stanovená v souladu s doporučeními veřejné ochránkyně práv (ombudsmanky), která jsou dostupná zde: https://www.ochrance.cz/fileadmin/user_upload/DISKRIMINACE/Doporuceni/Doporuceni-zapisy-do-ZS_82-15-DIS-BN.pdf. 

souladu s ŠVP nám jde o vyvážený kolektivkterý co nejvíc odpovídá běžné populaci. Do prvního ročníku školního roku 2021/2022 přijímáme nanejvýš 6 dětí dle těchto kritérií: 

  • Znalost a souznění s hodnotami a konceptem v Základní škole CoLibri. Rodina souzní s konceptem školy a zákonní zástupci znají a sdílejí alternativní pedagogický přístup školy.  4 body 
  • Docházka sourozence do školy CoLibri. rámci posilování sourozeneckých vazebslaďování rodinného a pracovního života jsou přednostně  přijímány dětikteré mají na škole studující sourozence.  1 bod 

 V případě převisu poptávky a nejednoznačnosti kritérií bude rozhodovat losování. 

Seznam přijatých dětí bude zveřejněn pod jejich registračními čísly na webových stránkách školy. O přijetí Vašeho dítěte budete současně informováni emailem. 

 

Komentáře jsou vypnuty.